fb

Opis kursu

Aby zapewnić komfort wszystkim uczestnikom naszych kursów, osoby dorosłe nie są łączone z młodzieżą, nawet jeśli  poziom ich zaawansowania na to by wskazywał. Zajęcia prowadzone są albo w systemie dualnym ( raz z polskim lektorem, a raz z native speakerem), lub wyłącznie z lektorem polskim, jeżeli poziom grupy nie pozwala na zastosowanie tego systemu. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, gdzie nacisk jest rozłożony na wszystkie umiejętności językowe – czytanie, pisanie, gramatykę, słuchanie i mówienie, przy czym mówienie zajmuje co najmniej 40% zajęć. Zajęcia są urozmaicana pokazami filmów w oryginale, ćwiczeniami interaktywnymi oraz odgrywaniem scenek rodzajowych.

 

Poziomy zaawansowania Od A1 do C2
Długość kursu i terminy zajęć 10.02.2020-19.06.2020 ( II semestr).

Twoje lekcje będą się odbywały w godzinach popołudniowych, od 15.00 do 19.00

Długość lekcji 60 min, 1 lub 2 razy w tygodniu – w zależności od tego czy wybierzesz kurs LIGHT czy STANDARD.
Ilość zajęć z semestrze 37 zajęć (kurs standard 2 x w tyg po 60 min)

18 zajęć (kurs LIGHT 1x w tyg po 60 min)

Materiały dydaktyczne Podręcznik dostosowany do grupy wiekowej oraz materiały dodatkowe. Zakup podręczników (książka oraz ćwiczenia) jest niezbędna- możesz zakupić je za nasza pomocą a wtedy otrzymasz 10% zniżki. Dodatkowe materiały są w cenie kursu.
Inne pomoce do nauki Gry, interaktywne DVD , filmy oraz piosenki.
Wi-Fi Darmowy dostęp na terenie szkoły.
Certyfikat: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu pod warunkiem ze zaliczysz wszystkie testy na minimum 60%. Jeżeli nie uzyskasz 60%, wystawimy ci certyfikat uczestnictwa w kursie, bez ukończenia poziomu.