fb

Opis kursu

Aby zapewnić komfort wszystkim uczestnikom naszych kursów, osoby dorosłe nie są łączone z młodzieżą, nawet jeśli  poziom ich zaawansowania na to by wskazywał. Zajęcia prowadzone są albo w systemie dualnym ( raz z polskim lektorem, a raz z native speakerem), lub wyłącznie z lektorem polskim, jeżeli poziom grupy nie pozwala na zastosowanie tego systemu. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, gdzie nacisk jest rozłożony na wszystkie umiejętności językowe – czytanie, pisanie, gramatykę, słuchanie i mówienie, przy czym mówienie zajmuje co najmniej 40% zajęć. Zajęcia są urozmaicana pokazami filmów w oryginale, ćwiczeniami interaktywnymi oraz odgrywaniem scenek rodzajowych.

 

Poziomy zaawansowania Od A1 do C2
Długość kursu i terminy zajęć 13.09.2021-14.01.2022 ( II semestr).

Twoje lekcje będą się odbywały w godzinach popołudniowych, od 15.00 do 19.00

Długość lekcji 60 min  2 x w tygodniu  (kurs STANDARD)

90 min, 1 x w tygodniu (kurs „90tka”)

Ilość zajęć z semestrze 33 h x 60 min ( kurs standard)

16 zajęć ( 90 min) – kurs „90tka”

Materiały dydaktyczne Podręcznik dostosowany do grupy wiekowej oraz materiały dodatkowe. Zakup podręczników (książka oraz ćwiczenia) jest niezbędna- możesz zakupić je za nasza pomocą a wtedy otrzymasz 10% zniżki. Dodatkowe materiały są w cenie kursu.
Inne pomoce do nauki Gry, interaktywne DVD , filmy oraz piosenki.
Wi-Fi Darmowy dostęp na terenie szkoły.
Certyfikat: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu pod warunkiem ze zaliczysz wszystkie testy na minimum 60%. Jeżeli nie uzyskasz 60%, wystawimy ci certyfikat uczestnictwa w kursie, bez ukończenia poziomu.