fb

 

Opis kursu

Kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla uczniów szkół podstawowych. Podczas tego kursu nauka łączona jest z zabawą. Dzieci uczą się w przyjaznej atmosferze, a specjalnie wyposażona sala (oprócz ławek i krzeseł znajduje się w nim miękki dywan, gdzie dzieci mogą się bawić; TV, DVD, video oraz mnóstwo zabawek i gier planszowych) czyni naukę łatwą i nie przypomina typowej szkoły. Dzieci poznają liczne grupy słownikowe, gramatyka jest ograniczona, a na zajęciach jest dużo śpiewania i rysowania oraz ruchu ( zgodnie z metodą TPR – Total Physical Response). Dzieci uczą się w małych  6- 8 osobowych grupach. Dzieci do lat 7 uczą się z podręczników dla dzieci niepiszących, dzieci od 8 roku życia korzystają już z podręczników standardowych. Szkoła gwarantuje, że podręczniki używane na kursach nie dublują się z tymi używanymi przez kursantów w szkołach.

Poziomy zaawansowania Od A1 do B1
Długość kursu i terminy zajęć 31.01.2022-17.06.2022 (II semestr).

Twoje zajęcia mogą odbywać się zarówno przed jak i po południu- pokaz nam swój podział godzin, a na pewno dopasujemy odpowiednia grupę.

Długość lekcji 45 min, 1 lub 2 razy w tygodniu – w zależności od tego czy wybierzesz kurs LIGHT czy STANDARD.
Ilość zajęć z semestrze 38 zajęcia (kurs STANDARD 2 x w tyg po 45 min)

19 zajęć (kurs LIGHT 1x w tyg po 45 min)

Materiały dydaktyczne Podręcznik dostosowany do grupy wiekowej oraz materiały dodatkowe. Zakup podręczników (książka oraz ćwiczenia) jest niezbędna- możesz zakupić je za nasza pomocą a wtedy otrzymasz 10% zniżki. Dodatkowe materiały są w cenie kursu.
Inne pomoce do nauki Gry, interaktywne DVD , filmy oraz piosenki.
Wi-Fi Darmowy dostęp na terenie szkoły.
Certyfikat: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat uczestnictwa w kursie.