fb

Opis kursu

Kurs dla młodzieży od lat 13 do 19 przygotowany jest w oparciu o najnowszą podstawę programową MEN i prowadzony metodą komunikatywną, gdzie nacisk jest rozłożony na wszystkie umiejętności językowe – czytanie, pisanie, gramatykę, słuchanie i mówienie, przy czym mówienie zajmuje co najmniej 40% zajęć. W zależności od stopnia zaawansowania, zajęcia prowadzone są z polskimi lektorami lub w systemie dualnym – raz w tyg. z polskim lektorem, a raz z native speaker’em. Małe grupy ( 6- 8 osób) umożliwiają aktywny udział oraz rozwijanie umiejętności wypowiedzi.

Poziomy zaawansowania Od A1 do C2
Długość kursu i terminy zajęć 13.09.2021-14.01.2022 ( II semestr).

Twoje zajęcia mogą odbywać się zarówno przed jak i po południu- pokaz nam swój podział godzin, a na pewno dopasujemy odpowiednia grupę.

Długość lekcji 60 min, 1 lub 2 razy w tygodniu – w zależności od tego czy wybierzesz kurs LIGHT czy STANDARD.
Ilość zajęć z semestrze 33 zajęcia (kurs STANDARD 2 x w tyg po 60 min)

16 zajęć (kurs LIGHT 1x w tyg po 60 min)

Materiały dydaktyczne Podręcznik dostosowany do grupy wiekowej oraz materiały dodatkowe. Zakup podręczników (książka oraz ćwiczenia) jest niezbędna- możesz zakupić je za nasza pomocą a wtedy otrzymasz 10% zniżki. Dodatkowe materiały są w cenie kursu.
Inne pomoce do nauki Gry, interaktywne DVD , filmy oraz piosenki.
Wi-Fi Darmowy dostęp na terenie szkoły.
Certyfikat: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu pod warunkiem ze zaliczysz wszystkie testy na minimum 60%. Jeżeli nie uzyskasz 60%, wystawimy ci certyfikat uczestnictwa w kursie, bez ukończenia poziomu.