fb

Kurs gruntownie przygotowuje uczestników do wymogów nowej matury , zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Na zajęciach z polskim lektorem (raz w tygodniu) uczestnicy pracować będą nad polepszeniem umiejętności pisania, czytania oraz struktur leksykalno-językowych. Podczas konwersacji z native speakerem (raz w tygodniu) uczestnicy przygotowywać będą się do ustnej części egzaminu na podstawie książek zatwierdzonych przez MEN. Szkoła gwarantuje że podręczniki używane na kursach nie dublują się z tymi używanymi przez kursantów w szkołach.

Dwa razy w ciągu kursu przeprowadzany jest próbny egzamin maturalny.

Opis kursu

Kurs maturalny pomoże Ci rozwinąć umiejętności wymagane na maturze podstawowej oraz rozszerzonej z języka angielskiego i uzyskać wymarzony wynik. Nasz kurs jest skoncentrowany na strategiach egzaminacyjnych oraz rozwijaniu ogólnych umiejętności językowych takich jak: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, oraz na gramatyce i słownictwie. Nauczymy cie umiejętności oraz strategii egzaminacyjnych oraz gruntownie powtórzymy materiał.

Poziomy zaawansowania Podstawowy oraz rozszerzony
Długość kursu i terminy zajęć 30.09.2021- 30.04.2022

Twoje zajęcia mogą odbywać się zarówno przed jak i po południu- pokaz nam swój podział godzin, a na pewno dopasujemy odpowiednia grupę.

Długość lekcji 90 min, 1 raz w tygodniu.
Ilość zajęć  60 zajęć ( 2 x 45 min)
Materiały dydaktyczne Repetytorium maturalne oraz materiały dodatkowe. Zakup podręcznika jest niezbędna- możesz zakupić go za nasza pomocą a wtedy otrzymasz 10% zniżki. Dodatkowe materiały są w cenie kursu.
Inne pomoce do nauki Gry, Internet,  pomoce interaktywne  , filmy oraz piosenki.
Wi-Fi Darmowy dostęp na terenie szkoły.
Certyfikat: Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu pod warunkiem ze zaliczysz wszystkie testy na minimum 60%. Jeżeli nie uzyskasz 60%, wystawimy ci certyfikat uczestnictwa w kursie, bez ukończenia poziomu.