fb

vip

Opis kursu Jest to najbardziej elastyczny rodzaj kursu: Ty wybierasz profil zajęć, długość lekcji, ilość spotkań tygodniowo i czas trwania kursu. Nauczyciel skupia się tylko i wyłącznie na Tobie, więc tempo nauki na pewno będzie Ci odpowiadać.
Rodzaj kursu Możesz uczyć się sam ( VIP 1-osobowy) wraz z koleżanką lub kolega ( VIP 2-osobowy lub VIP 3-osobowy). Możemy tez znaleźć dla ciebie partnera do nauki języka na tym samym stopniu zaawansowania oraz w tym samym przedziale wiekowym, jeżeli chcesz się uczyć w małych kameralnych grupach.
Poziomy zaawansowania Od A1 do C2
Długość kursu i terminy zajęć Dostosowane do Twoich wymagań. Twoje lekcje mogą odbywać się w dowolnie wybranych dniach tygodnia i godzinach w czasie otwarcia szkoły: od poniedziałku do piątku między 9.00 a 20:00.
Długość lekcji 45, 60 lub 90 min
Ilość zajęć z semestrze Dowolna- sam decydujesz ile trwa kurs.
Materiały dydaktyczne Dostosowane do specyfiki Twojego kursu. Proponujemy podręcznik i/lub autorski zestaw materiałów (przygotowany przez lektora na potrzeby kursu oraz słuchacza).  Dodatkowe materiały są w cenie kursu, podręcznik musisz zakupić sam.
Inne pomoce do nauki Gry, interaktywne DVD , filmy oraz piosenki.
Wi-Fi Darmowy dostęp na terenie szkoły.
Certyfikat: Po zakończeniu kursu możesz otrzymać certyfikat (po zakończeniu całego poziomu) lub zaświadczenie o odbytej ilości lekcji.