fb

Kursy w przedszkolu Twojego dziecka

Proponujemy Państwu kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, z dojazdem do Państwa przedszkola. Zajęcia trwają 30 minut (raz lub dwa razy w tygodniu), podczas których nasi lektorzy stosują całą gamę metod; miedzy innymi:

Wszyscy nauczyciele wyróżniają się entuzjazmem i łatwością nawiązywania kontaktu z dziećmi. Są świetnymi obserwatorami, chcą i potrafią pomagać dzieciom w nauce. Dzieci korzystają ze specjalnych książek, stworzonych z myślą o dzieciach niepiszących.

Jeżeli chcą Państwo zorganizować kurs w Państwa przedszkolu oraz dowiedzieć się o koszty, prosimy o kontakt mailowy-  biuro@anglosas.com.pl lub telefoniczny (12) 276 31 53. Nasza Szkoła w pełni zajmie się organizacją oraz wynajmem sali w Państwa przedszkolu. Zorganizowanie kursu jest możliwe, gdy zbierze się grupa min 8 osobowa.

Kursy w szkole Twojego dziecka

Proponujemy też Państwu zorganizowanie kursów z dojazdem do szkoły Państwa dziecka. Zajęcia mogą trwać 45 lub 60 min ( w zależności od wieku uczestników); a spotkania mogą odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu.  Zajęcia mogą być organizowane w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz szkołach średnich na terenie województwa Małopolskiego. Gwarantujemy naukę w grupach jednolitych poziomowo i wiekowo, przy użyciu metody komunikatywnej. Nauka na naszych kursach może być dopełnieniem bieżącego materiału  szkolnego lub też wykraczać poza jego ramy- to Państwo decydujecie o programie.

Jeżeli chcą Państwo zorganizować kurs w szkole Państwa dziecka oraz dowiedzieć się o ceny, prosimy o kontakt mailowy-  biuro@anglosas.com.pl lub telefoniczny (12) 276 31 53.  Nasza Szkoła w pełni zajmie się organizacją oraz wynajmem sali w Państwa szkole. Zorganizowanie kursu jest możliwe, gdy zbierze się grupa min 8 osobowa.